Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Samtliga Politiska uppdrag

Samtliga Politiska uppdrag för Sten Nylén (-)
Nämnd/styrelsePeriod
Miljö- och byggnämnd -
Ordf
2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelse -
Ledamot
2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott -
Ers
2019-01-01 - 2022-12-31
Kirunabostäder AB -
Ombudsers
2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2018-10-15 - 2022-10-15
Historik


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se