Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Samtliga Politiska uppdrag

Samtliga Politiska uppdrag för Sten Stridsman (V)
Nämnd/styrelsePeriod
Kirunabostäder AB -
Ledamot
2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnd -
Ers
2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2019-09-26 - 2022-10-15
Historik


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se