Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Sundberg, Monica (C)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2018-10-15 - 2019-09-26
Kultur- och utbildningsnämnd -
Ledamot
2015-01-01 - 2018-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se