Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Keskitalo, Inga (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
Ers
2014-10-16 - 2016-11-28
Nämndemän vid Gällivare tingsrätt -
Nämndeman
2003-01-01 - 2014-12-31
Kommunfullmäktige -
Ers
2009-02-23 - 2010-10-31
Omsorgsnämnd -
Ersättare
2003-12-08 - 2005-06-14
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2003-09-18 - 2004-12-05

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se