Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Stensson Närvä, Tobias (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Miljö- och byggnämnd -
Ers
2015-02-23 - 2018-04-09
Kommunstyrelse -
Ers
2015-01-01 - 2018-02-19

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se