Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Tano, Anders (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
Ers
2014-10-16 - 2018-10-14
Kultur- och utbildningsnämnd -
Ledamot
2015-01-01 - 2016-09-12

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se