Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Stålnacke, Jonas (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunstyrelse -
Ers
2018-09-24 - 2018-12-31
Kultur- och utbildningsnämnd -
Ers
2015-01-01 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2015-02-23 - 2018-10-14
Kommunfullmäktige -
Ers
2014-10-16 - 2015-02-22

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se