Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Olsson, Roger (SD)
Nämnd/styrelsePeriod
Gruppledare -
Gruppledare
2014-10-15 - 2016-09-12
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2014-10-16 - 2016-09-12
Partiberedning -
Ledamot
2014-10-15 - 2016-09-12
Valberedning -
Ledamot
2014-10-15 - 2016-09-12
Kommunstyrelse -
Insyns
2015-01-01 - 2015-02-23
Miljö- och byggnämnd -
Insyns
2015-01-01 - 2015-02-23
Socialnämnd -
Insyns
2015-01-01 - 2015-02-23
Valnämnd -
Insyns
2015-01-01 - 2015-02-23

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se