Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Holmström, Mats (C)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunstyrelse -
Ledamot
2015-04-13 - 2018-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott -
Ers
2015-01-01 - 2018-12-31
Krisledningsnämnd -
Ers
2015-01-01 - 2018-12-31
Malmfältens Kraftverk AB -
Ledamot
2015-01-01 - 2018-12-31
Miljö- och byggnämnd -
Ledamot
2015-01-01 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2014-10-16 - 2018-10-14
Kommunstyrelse -
Ers
2015-01-01 - 2015-04-12

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se