Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Benberg, Anders (C)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2014-10-16 - 2015-06-01
Kommunstyrelse -
Ers
2015-01-01 - 2015-06-01
Miljö- och byggnämnd -
Ledamot
2014-09-22 - 2015-06-01

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se