Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Klippmark, Majken (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Nämndemän vid Gällivare tingsrätt -
Nämndeman
2020-01-01 - 2020-09-14
Godemän vid fastighetsbildningsförrättning m m -
Godeman
2011-01-01 - 2018-12-31
Tornedalsrådet -
Ers
2015-01-01 - 2018-12-31
Valnämnd -
Ledamot
2015-01-01 - 2018-12-31
Nämndemän vid Gällivare tingsrätt -
Nämndeman
1992-01-01 - 2014-12-31
Kommunfullmäktige -
Ers
2013-11-11 - 2014-10-15

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se