Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Zakrisson, Lisa (FI)
Nämnd/styrelsePeriod
Partiberedning -
Ledamot
2017-04-10 - 2018-12-31
Gruppledare -
Ers
2017-04-10 - 2018-10-14
Kommunfullmäktige -
Ers
2014-10-16 - 2018-10-14
Valberedning -
Ers
2017-04-10 - 2018-10-14

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se