Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Kullebjörk, Frida (FI)
Nämnd/styrelsePeriod
Samverkanorganet kommunen-samerna -
Ers
2015-03-23 - 2017-05-15
Gruppledare -
Gruppledare
2014-10-15 - 2017-04-10
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2014-10-16 - 2017-04-10
Kommunstyrelse -
Ers
2015-01-01 - 2017-04-10
Kommunstyrelsens arbetsutskott -
Ers
2015-01-01 - 2017-04-10
Krisledningsnämnd -
Ers
2015-01-01 - 2017-04-10
Partiberedning -
Ledamot
2014-10-15 - 2017-04-10
Valberedning -
Ers
2014-10-15 - 2017-04-10

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se