Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Fjällborg, Anita (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Nämndemän vid Gällivare tingsrätt -
Nämndeman
1983-01-01 - 2010-12-31
Kirunabostäder AB -
Ersättare
1995-01-01 - 1996-05-31
Taxeringsnämndens 5:e distrikt -
Ersättare
1986-01-01 - 1988-12-31
Turistnämnden -
Ersättare
1987-12-01 - 1988-12-31
Barn- och utbildningsnämnd -
Ersättare
1977-01-01 - 1979-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se