Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Ylvin, Lars (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Bostadsrättsföreningen Fjället -
Ers
2011-01-01 - 2018-12-31
Bostadsrättsföreningen Polstjärnan -
Revisor
2011-01-01 - 2018-12-31
Karesuando skogsallmänning -
Revisor
2007-01-01 - 2018-12-31
Kommunförbundet Norrbotten -
Ombudsers
2013-02-25 - 2018-12-31
Sparbanksstiftelsen Norrbotten -
Ombud
1999-01-01 - 2018-12-31
Bostadsrättsföreningen Karlavagnen -
Ledamot
2007-01-01 - 2014-12-31
Jukkasjärvi sockenallmänning och Vittangi byasamfällighet -
Ombudsers
2011-11-15 - 2014-12-31
Överförmyndarnämnd -
Vice ordf
2004-02-09 - 2014-12-31
Kiruna Hemvärnsbataljon, Per Baldemar -
Revisor
2007-09-24 - 2011-02-21
Bostadsrättsföreningen Polstjärnan -
Revisorers
2007-11-26 - 2010-12-31
Jukkasjärvi sockenallmänning och Vittangi byasamfällighet -
Ombud
2009-04-06 - 2010-12-31
Kommunförbundet Norrbotten -
Ombudsers
2008-11-24 - 2010-12-31
Malmfältens Kraftverk AB -
Lek revisor
2007-01-01 - 2010-12-31
HSB:s fullmäktigestämma -
Ombudsers
2004-03-01 - 2007-02-12
Bostadsrättsföreningen Polstjärnan -
Revisor
2004-03-01 - 2006-12-31
Bostadsrättsföreningar -
Revisor
1999-01-01 - 2002-12-31
Bostadsrättsföreningen Polstjärnan -
Ers rev
1999-01-01 - 2002-12-31
Jukkasjärvi Sockens belysningsförening -
Revisor
1999-01-01 - 2002-12-31
Kirunahus VII -
Revisor
1999-01-01 - 2002-12-31
Malmfältens Kraftverk AB -
Revisor
1999-01-01 - 2002-12-31
Tornedalsrådet -
Ersättare
1999-01-01 - 2002-12-31
Tuolluvaara byggnadsförening -
Revisor
1999-01-01 - 2002-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se