Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Martinez, Jennie (C)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
Ers
2019-09-26 - 2020-05-30
Kultur- och utbildningsnämnd -
Ers
2019-01-01 - 2019-02-18
Kommunfullmäktige -
Ers
2015-06-15 - 2018-10-14
Kommunstyrelse -
Ers
2011-11-15 - 2014-03-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se