Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Baas, Marianne (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Nämndemän vid Gällivare tingsrätt -
Nämndeman
2011-01-01 - 2019-12-31
Godemän vid fastighetsbildningsförrättning m m -
Godeman
2015-01-01 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2014-10-16 - 2018-10-14
Socialnämnd -
Ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Kommunfullmäktige -
Ers
2012-06-11 - 2014-10-15

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se