Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Björnström, Agneta (C)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunstyrelse -
Ers
2015-11-24 - 2018-12-31
Miljö- och byggnämnd -
Ers
2011-01-01 - 2012-11-12

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se