Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Rehnström Eriksson, Eina (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Malmfältens Folkhögskola -
Ombud
2015-01-01 - 2018-12-31
Miljö- och byggnämnd -
Ledamot
2015-02-23 - 2018-12-31
Miljö- och byggnämnd -
Ers
2014-04-22 - 2015-02-22
Malmfältens Folkhögskola -
Ombudsers
2011-01-01 - 2014-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se