Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Töyrä, Isak (KD)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
Ers
2019-05-23 - 2019-06-18
Miljö- och byggnämnd -
Ers
2015-01-01 - 2018-12-31
Tornedalsrådet -
Ledamot
2015-01-01 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige -
Ers
2018-01-01 - 2018-10-14
Valberedning -
Ers
2018-02-19 - 2018-10-14
Fritids- och kulturnämnd -
Ers
2011-01-01 - 2014-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se