Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Höjerström, Josefine (KNEG)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunens Översiktsplanegrupp -
Ers
2011-02-28 - 2013-02-04
Barn- och utbildningsnämnd -
Insyns
2011-01-01 - 2012-09-17
Fritids- och kulturnämnd -
Insyns
2011-01-01 - 2012-09-17
Miljö- och byggnämnd -
Insyns
2011-01-01 - 2012-09-17
Socialnämnd -
Insyns
2011-01-01 - 2012-09-17
Valnämnd -
Insyns
2011-01-01 - 2012-09-17

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se