Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Tiensuu, Jan-Åke (C)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2010-11-01 - 2016-02-22
Kommunstyrelse -
Ledamot
2011-01-01 - 2016-02-22
Miljö- och byggnämnd -
Ledamot
2015-06-01 - 2016-02-22
Fritids- och kulturnämnd -
Ledamot
2011-01-01 - 2014-12-31
Valberedning -
Ers
2011-02-21 - 2014-10-14

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se