Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Klodner, Johanna (C)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2011-02-21 - 2011-08-31
Kommunstyrelse -
Ers
2011-01-01 - 2011-08-31
Kommunfullmäktige -
Ers
2010-11-01 - 2011-02-20

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se