Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Karlsson, Gudrun (FP)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunförbundet Norrbotten -
Ombudsers
2011-01-01 - 2014-12-31
Nämndemän vid Gällivare tingsrätt -
Nämndeman
2011-01-01 - 2014-12-31
Kommunfullmäktige -
Ers
2010-11-01 - 2011-02-21

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se