Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Nilsson, Per (MP)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
Ers
2010-11-01 - 2018-10-14
Kommunens Översiktsplanegrupp -
Ledamot
2011-01-01 - 2014-12-31
Malmfältens Kraftverk AB -
Suppl
2011-01-01 - 2014-12-31
Miljö- och byggnämnd -
Ers
2010-11-01 - 2014-12-31
Partiberedning -
Ers
2010-11-01 - 2014-10-14
Valberedning -
Ers
2010-11-01 - 2014-10-14

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se