Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Lundberg Gripenberg, Elias (MP)
Nämnd/styrelsePeriod
Nämndemän vid Gällivare tingsrätt -
Nämndeman
2015-01-01 - 2019-12-31
Valnämnd -
Ers
2015-01-01 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige -
Ers
2010-11-01 - 2012-02-20
Valberedning -
Ledamot
2010-11-01 - 2012-02-20

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se