Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Hjertberg, Tommy (KNEG)
Nämnd/styrelsePeriod
Gruppledare -
Ers
2014-10-15 - 2016-09-12
Kommunfullmäktige -
Ers
2010-11-01 - 2016-09-12
Miljö- och byggnämnd -
Insyns
2015-06-01 - 2016-09-12
Partiberedning -
Ledamot
2014-10-15 - 2016-09-12
Valberedning -
Ers
2014-10-15 - 2016-09-12
Valnämnd -
Insyns
2015-02-23 - 2016-09-12
Kommunens Översiktsplanegrupp -
Ledamot
2011-02-28 - 2014-12-31
Valnämnd -
Insyns
2014-11-03 - 2014-12-31
Partiberedning -
Ers
2010-11-01 - 2014-10-14
Valberedning -
Ledamot
2012-03-19 - 2014-10-14
Kommunstyrelse -
Insyns
2011-01-01 - 2012-03-19
Valberedning -
Ers
2010-11-01 - 2012-03-18

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se