Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Söyrinki, Jari (KNEG)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunstyrelse -
Insyns
2014-11-03 - 2018-12-31
Partiberedning -
Ers
2014-10-15 - 2018-12-31
Socialnämnd -
Insyns
2014-11-03 - 2018-12-31
Gruppledare -
Gruppledare
2014-10-15 - 2018-10-14
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2010-11-01 - 2018-10-14
Valberedning -
Ledamot
2014-10-15 - 2018-10-14
Miljö- och byggnämnd -
Insyns
2014-11-03 - 2015-06-01
Barn- och utbildningsnämnd -
Insyns
2014-11-03 - 2014-12-31
Partiberedning -
Ledamot
2010-11-01 - 2014-10-14
Valberedning -
Ers
2012-04-16 - 2014-10-14

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se