Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Millala, Ivan ()
Nämnd/styrelsePeriod
Taxeringsnämnder -
Ledamot
1971-01-01 - 1991-12-31
Ungdomsstyrelsen -
Ers
1956-01-01 - 1959-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se