Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Bernulf, Lena (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Byggnadsnämnden -
Ers
1986-01-01 - 1991-12-31
Handikapprådet -
Ers
1989-01-01 - 1991-12-31
Nämndemän vid Gällivare tingsrätt -
Nämndeman
1981-01-01 - 1991-12-31
Skyddskommittén övriga förv -
Ers
1989-01-01 - 1991-12-31
Taxeringsnämndens 4:e distrikt -
Ledamot
1986-01-01 - 1988-12-31
Taxeringsnämndens 2:a distrikt -
Ers
1983-01-01 - 1985-12-31
Taxeringsnämndens 3:e distrikt -
Ers
1983-01-01 - 1985-12-31
Kommunfullmäktige -
Ledamot
1979-11-01 - 1985-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se