Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Sydberg, Jan (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Norrbottens Energikontor AB -
Ledamot
2015-02-02 - 2018-12-31
Valnämnd -
Ordf
2007-09-24 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige -
Ers
2014-10-16 - 2018-10-14
Kiruna Näringsfastigheter AB -
Suppl
2012-11-13 - 2014-12-31
Kirunabostäder AB -
Suppl
2012-11-13 - 2014-12-31
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2012-02-20 - 2014-10-15
Kommunfullmäktige -
Ers
2010-11-01 - 2012-02-19
Kiruna Näringsfastigheter AB -
Ledamot
2009-12-15 - 2010-12-31
Kirunabostäder AB -
Ledamot
2007-01-01 - 2010-12-31
Länstrafiken -
Ombud
2007-01-01 - 2010-12-31
Malmfältens Kraftverk AB -
Ombud
2009-04-06 - 2010-12-31
Kommunfullmäktige -
Ledamot
1998-11-01 - 2010-10-31
Kirunabostäder AB -
Suppl
2003-01-01 - 2006-12-31
Stiftelsen Råstojaure -
Ombudsers
2003-01-01 - 2006-12-31
Barn- och utbildningsnämnd -
Ersättare
1999-01-01 - 2002-12-31
Kirunabostäder AB -
Ersättare
1999-03-01 - 2002-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se