Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Partapuoli, Helena (SL)
Nämnd/styrelsePeriod
Gruppledare -
Ers
2014-10-15 - 2017-04-10
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2010-11-01 - 2017-04-10
Kommunstyrelse -
Ers
2010-06-07 - 2017-04-10
Kommunstyrelsens arbetsutskott -
Ers
2011-01-01 - 2017-04-10
Krisledningsnämnd -
Ers
2011-01-01 - 2017-04-10
Miljö- och byggnämnd -
Ers
2015-01-01 - 2017-04-10
Partiberedning -
Ers
2010-11-01 - 2017-04-10
Valberedning -
Ers
2010-11-01 - 2017-04-10
Valnämnd -
Ledamot
2011-01-01 - 2017-04-10
Samverkanorganet kommunen-LKAB (Au) -
Ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Kommunens Översiktsplanegrupp -
Ers
2010-05-17 - 2010-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se