Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Sjöqvist, Hjördis (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Kirunabostäder AB -
Ledamot
2003-04-22 - 2005-02-04
Kirunabostäder AB -
Ledamot
1995-01-01 - 2002-12-31
Byggnadsnämnden -
Ersättare
1992-01-01 - 1994-12-31
Handikapprådet -
Ersättare
1992-01-01 - 1994-12-31
Kirunabostäder AB -
Ersättare
1990-07-01 - 1994-12-31
Trafiknämnden -
Vordf
1989-01-01 - 1991-12-31
Kirunabostäder AB -
Ersättare
1987-12-01 - 1988-12-31
Trafiknämnden -
Ledamot
1984-05-01 - 1988-12-31
Trafiknämnden -
Ersättare
1980-01-01 - 1984-04-30

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se