Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Kuhmunen, Astrid (KIP)
Nämnd/styrelsePeriod
Karesuando skogsallmänning -
Ers
2015-01-01 - 2018-12-31
Fritids- och kulturnämnd -
Ledamot
2014-03-31 - 2014-12-31
Kommunförbundet Norrbotten -
Ombud
2011-01-01 - 2014-12-31
Fritids- och kulturnämnd -
Ers
2010-04-19 - 2010-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se