Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Lantto, Kjell (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Barn- och utbildningsnämnd -
Ers
2009-11-02 - 2014-12-31
Kommunfullmäktige -
Ers
2010-12-20 - 2014-10-15

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se