Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Lind, Mikaela (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2014-10-16 - 2015-02-23
Miljö- och byggnämnd -
Vice ordf
2013-11-13 - 2015-02-23
Sparbanken Nord -
Huvudman
2011-01-01 - 2015-02-23
Kommunala Handikapprådet -
Ers MOB
2013-12-05 - 2014-12-31
Kommunfullmäktige -
Ers
2010-11-01 - 2014-10-15
Miljö- och byggnämnd -
Ledamot
2011-01-01 - 2013-11-12
Miljö- och byggnämnd -
Ers
2009-09-21 - 2010-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se