Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Johansson, Monica (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Fritids- och kulturnämnd -
Ledamot
2011-01-01 - 2012-06-11
Kommunfullmäktige -
Ers
2010-11-01 - 2012-06-11
Kommunstyrelse -
Ers
2011-01-01 - 2012-06-11
Fritids- och kulturnämnd -
Ers
2009-04-06 - 2010-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se