Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Johansson, Barbro (C)
Nämnd/styrelsePeriod
Barn- och utbildningsnämnd -
Ledamot
2011-01-01 - 2012-09-17
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2010-11-01 - 2012-09-17
Malmfältens Folkhögskola -
Ombudsers
2011-02-21 - 2012-09-17
Sparbanksstiftelsen Norrbotten -
Ombud
2011-02-21 - 2012-09-17
Barn- och utbildningsnämnd -
Insyns
2008-11-24 - 2010-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se