Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Olsson, Martin (V)
Nämnd/styrelsePeriod
Fritids- och kulturnämnd -
Ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Styrelsen för Malmfältens folkhögskola -
Ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2012-11-12 - 2014-10-15
Kommunfullmäktige -
Ers
2010-11-01 - 2012-11-11
Malmfältens Folkhögskola -
Ombud
2008-10-16 - 2010-12-31
Socialnämnd -
Ers
2007-09-24 - 2009-09-21
Malmfältens Folkhögskola -
Ombudsers
2007-01-01 - 2008-10-15

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se