Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Inga, Solwej (NS)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunens Översiktsplanegrupp -
Ledamot
2010-11-29 - 2011-09-19
Kommunfullmäktige -
Ers
2010-11-01 - 2011-09-19
Partiberedning -
Ers
2010-11-01 - 2011-09-19
Valberedning -
Ers
2010-11-01 - 2011-09-19
Stiftelsen Kiruna Samegård -
Ledamot
2007-01-01 - 2008-10-16

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se