Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Dunbäck, Lisbeth (V)
Nämnd/styrelsePeriod
Barn- och utbildningsnämnd -
Ers
2007-09-24 - 2010-08-30
Kommunens Översiktsplanegrupp -
Ers
2007-01-01 - 2010-08-30
Kommunfullmäktige -
Ers
2007-09-24 - 2010-08-30
Miljö- och byggnämnd -
Ledamot
2008-10-16 - 2010-08-30
Nämndemän vid Gällivare tingsrätt -
Nämndeman
2007-01-01 - 2010-08-30
Miljö- och byggnämnd -
Ers
2007-01-01 - 2008-10-15
Omsorgsnämnd -
Ledamot
2007-01-01 - 2007-09-24

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se