Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Alsterdal, Therese (M)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
Ers
2014-10-16 - 2018-10-14
Barn- och utbildningsnämnd -
Ledamot
2011-01-01 - 2014-12-31
Fritids- och kulturnämnd -
Ledamot
2008-10-16 - 2010-12-31
Gymnasienämnden för Lapplands gymnasium -
Ers
2010-01-01 - 2010-12-31
Fritids- och kulturnämnd -
Ers
2007-01-01 - 2008-10-15

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se