Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Stålnacke, Birgitta (C)
Nämnd/styrelsePeriod
Socialnämnd -
Ledamot
2015-01-01 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige -
Ers
2015-06-01 - 2018-10-14
Nämndemän vid Gällivare tingsrätt -
Nämndeman
2007-01-01 - 2010-12-31
Kommunstyrelse -
Ers
2007-01-01 - 2010-09-13
Socialnämnd -
Ledamot
2007-01-01 - 2010-09-13
Folkhälsoråd -
Vice ordf
2009-07-01 - 2010-02-22
Utvecklingsforum för sjukvård, omsorg och folkhälsa -
Vice ordf
2008-10-16 - 2009-06-30
Utvecklingsforum för sjukvård, omsorg och folkhälsa -
Ers
2007-09-24 - 2008-10-15

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se