Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Norman, Joakim (NS)
Nämnd/styrelsePeriod
Gymnasienämnden för Lapplands gymnasium -
Ledamot
2010-01-01 - 2010-12-31
Kiruna Näringsfastigheter AB -
Ledamot
2009-12-15 - 2010-12-31
Kirunabostäder AB -
Ledamot
2008-10-16 - 2010-12-31
Kommunens Översiktsplanegrupp -
Ers
2010-02-22 - 2010-12-31
Kommunförbundet Norrbotten -
Ombud
2007-09-24 - 2010-12-31
Malmfältens Folkhögskola -
Ombud
2008-10-16 - 2010-12-31
Valberedning -
Ledamot
2008-10-16 - 2010-10-31
Kirunabostäder AB -
Vice ordf
2007-01-01 - 2008-10-15

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se