Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Granberg, Peter (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Fritids- och kulturnämnd -
Ledamot
2011-01-01 - 2014-12-31
Kommunfullmäktige -
Ers
2010-11-01 - 2014-10-15
Fritids- och kulturnämnd -
Ers
2007-01-01 - 2010-12-31
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2009-09-21 - 2010-10-31
Kommunfullmäktige -
Ers
2006-12-19 - 2009-09-20

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se