Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Nutti, Per Olof (SL)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2010-06-07 - 2010-10-31
Kommunfullmäktige -
Ers
2006-11-01 - 2010-06-06

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se