Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Fernström, Hans (NS)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunens Översiktsplanegrupp -
Ledamot
2010-02-22 - 2010-11-29
Kommunfullmäktige -
Ers
2006-11-01 - 2010-10-31
Malmfältens Folkhögskola -
Ombudsers
2008-10-16 - 2010-10-31
Miljö- och byggnämnd -
Ledamot
2007-01-01 - 2010-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se