Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Törmä, Anna-Karin (NS)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2006-11-01 - 2010-10-31
Folkhälsoråd -
Opp repr
2009-07-01 - 2010-02-22
Kommunens Översiktsplanegrupp -
Ledamot
2007-01-01 - 2010-02-22
Kommunstyrelse -
Ledamot
2008-10-16 - 2010-02-22
Kommunstyrelsens arbetsutskott -
Ledamot
2007-01-01 - 2010-02-22
Partiberedning -
Ledamot
2006-11-01 - 2010-02-22
Samverkanorganet kommunen-LKAB (Au) -
Ledamot
2007-01-01 - 2010-02-22
Utvecklingsforum för sjukvård, omsorg och folkhälsa -
Ledamot
2008-10-16 - 2009-06-30
Kommunala Handikapprådet -
Ledamot KS
2007-01-01 - 2008-11-03
Kommunala Pensionärsrådet -
Ers KS
2007-01-01 - 2008-11-03
Samverkanorganet kommunen-samerna -
Ers
2007-01-01 - 2008-11-03
Valberedning -
Ledamot
2006-01-01 - 2008-10-16
Kommunstyrelse -
2:e vice ordf
2007-01-01 - 2008-10-15
Utvecklingsforum för sjukvård, omsorg och folkhälsa -
Vice ordf
2007-09-24 - 2008-10-15

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se