Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Mukka, Lars-Åke (C)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunala Handikapprådet -
Ers KS
2015-05-18 - 2018-12-31
Kommunstyrelse -
Ers
2015-04-13 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2015-06-15 - 2018-10-14
Kommunfullmäktige -
Ers
2014-10-16 - 2015-06-14
Kommunfullmäktige -
Ers
2006-11-01 - 2010-02-22
Miljö- och byggnämnd -
Ledamot
2007-01-01 - 2008-10-16
Utvecklingsforum för sjukvård, omsorg och folkhälsa -
Ledamot
2007-09-24 - 2008-10-16

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se