Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Monlund, Gertrud (KIP)
Nämnd/styrelsePeriod
Karesuando skogsallmänning -
Ledamot
2004-01-01 - 2009-02-23
Nämndemän vid Gällivare tingsrätt -
Nämndeman
2004-11-09 - 2009-02-23
Tekniska Verken i Kiruna AB -
Suppl
2007-09-24 - 2009-02-23
Barn- och utbildningsnämnd -
Ers
2005-11-28 - 2006-12-31
Fritids- och kulturnämnd -
Ledamot
2004-03-01 - 2006-12-31
Fritids- och kulturnämnden -
Ersättare
2003-01-01 - 2004-02-29
Karesuando skogsallmänning -
Ordförande
2003-01-01 - 2003-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se